Grote Manege met Woning en Stal - Schleich
- EAN: 4055744032295
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
De Grote Manege met Woning en Stal van Schleich is een prachtige toevoeging aan de speelgoedcollectie van elk kind. Met een afmeting van 96 cm breed, 42 cm hoog en 24 cm lang, biedt deze set urenlang speelplezier. Het bevat een manege met een woning en stal, perfect voor het verzorgen van het paard dat bij de set wordt geleverd. Deze set is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar oud en wordt geleverd met een CE-kwaliteitslabel voor veiligheid. Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar en moet onder toezicht van volwassenen worden gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Grote Manege met Woning en Stal - Schleich bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 129,95 voor Grote Manege met Woning en Stal - Schleich is gemeten op 29-01-2026. De hoogste prijs was € 129,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Thema | Manege |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4055744032295 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42416 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Manege met woning en stal |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi colour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 96 cm |
| Product hoogte | 42 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| Speelgoedthema | Manege |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 132 mm |
| Verpakking hoogte | 134 mm |
| Verpakking lengte | 78 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4055744032295 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Grote Manege met Woning en Stal - Schleich aankoopt