Grote Bubbelbuis (180 cm) Snoezellamp- Sensorische ruimte-Relaxen- Ontspannen- Zintuiglijke stimulatie- Decoratief- Klaslokaal- ADHD- Autisme
- EAN: 0653753575372
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Weer een nieuw product in onze lijn van Light Up Aquaria. Deze keer hebben we leven als tropische vissen in de tank gestopt! Het aquarium wordt geleverd in een nieuwe, stevigere behuizing dan zijn voorgangers en door de vierkante behuizing neemt het minder ruimte in beslag en past het gemakkelijker in een boekenplank of op een dicht opeengepakt bureau. De visuele effecten en de stimulatie die deze Fish Tanks bieden is bij velen al bekend en gekoesterd. Glijdend door een lichtshow van 6 kleuren (met de mogelijkheid om stil te blijven op 1 kleur), boeit en ontspant dit aquarium zijn kijkers. De vissen zijn speciaal ontworpen om zich op een natuurlijke en realistische manier te verplaatsen. Zorgvuldig ontworpen luchtpompen duwen lucht in het water waardoor de vissen op een levensechte manier rondzwemmen. De LED-lampen zorgen voor een lange levensduur en een laag stroomverbruik, hoewel er een automatische uitschakeling is na 4 uur om de goede staat van de lampen te behouden. Geschikt voor gebruik in huis, op het werk of in een Dark Den of Sensory Room!
Functies:
- Betoverende bewegende fluorescerende vissen
- Licht op en schakelt tussen verschillende kleuren
- LED-verlichting voor minder stroomverbruik met meerdere instellingen en fasen
- Stevige hoes voor betere bescherming en mooiere pasvorm.
- Bijna stille motoren
- Aangedreven door Britse netstekker
Specificaties:
- Maat: 24 / 9,5 / 28 cm.
- Kleur: Zwart / Transparant
- Stroombron: Lichtnet
- Gebruik: Sensorische Stimulatie en Home Decor
- Materiaal: kunststof/glas
- Gewicht: Ongeveer: 2 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Grote Bubbelbuis (180 cm) Snoezellamp- Sensorische ruimte-Relaxen- Ontspannen- Zintuiglijke stimulatie- Decoratief- Klaslokaal- ADHD- Autisme kopen voor de prijs van € 645,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Grote Bubbelbuis (180 cm) Snoezellamp- Sensorische ruimte-Relaxen- Ontspannen- Zintuiglijke stimulatie- Decoratief- Klaslokaal- ADHD- Autisme te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Grote Bubbelbuis (180 cm) Snoezellamp- Sensorische ruimte-Relaxen- Ontspannen- Zintuiglijke stimulatie- Decoratief- Klaslokaal- ADHD- Autisme bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 615,95 voor Grote Bubbelbuis (180 cm) Snoezellamp- Sensorische ruimte-Relaxen- Ontspannen- Zintuiglijke stimulatie- Decoratief- Klaslokaal- ADHD- Autisme is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 645,95 op 05-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 30,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 8.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 24.00 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 1 bubbelbuis 8 tropische vissen 1 Adapter |
Productinformatie
| Merk | Playlearn |
| EAN | 0653753575372 |
| Materiaal | ABS |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart - Transparant |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 180 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 31 cm |
| Verpakking lengte | 202 cm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0653753575372 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Grote Bubbelbuis (180 cm) Snoezellamp- Sensorische ruimte-Relaxen- Ontspannen- Zintuiglijke stimulatie- Decoratief- Klaslokaal- ADHD- Autisme aankoopt