De Green Toys Tool Set (Blue) is een fantastische speelgoedset voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder. De set bestaat uit 15 bouwstenen en is gemaakt van duurzaam kunststof. Met deze multicolor set kunnen kinderen urenlang spelen en hun verbeelding de vrije loop laten gaan. Het speelgoed is voor zowel jongens als meisjes geschikt en is perfect voor het ontwikkelen van creativiteit en fijne motoriek.
De Tool Set wordt geleverd met een kwaliteitslabel en heeft een zichtbare CE-markering, wat de veiligheid van het speelgoed waarborgt. Het is een bouwset van het type engineering, perfect voor kinderen die graag dingen bouwen en construeren. Daarnaast wordt het speelgoed geleverd met veiligheidswaarschuwingen voor kinderen onder de 12 jaar.
De afmetingen van de Tool Set zijn 27.00 cm x 15 cm x 30 cm, en de verpakking heeft een breedte van 163 mm, een hoogte van 130 mm en een lengte van 277 mm. Het totale gewicht van de verpakking is 0.31 kg. De set vereist geen batterijen en heeft geen app nodig voor volledige functionaliteit. Het is niet compatibel met Bluetooth of wifi, waardoor kinderen veilig en zonder enige connectiviteit kunnen spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Green Toys Tool Set (Blue) kopen voor de prijs van € 14,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Green Toys Tool Set (Blue) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
- Op dit moment is Green Toys Tool Set (Blue) in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Green Toys Tool Set (Blue) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,90 voor Green Toys Tool Set (Blue) is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 46,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 32,09. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 15 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 081640 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 27.00 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 277 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0816409012861 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Green Toys Tool Set (Blue) aankoopt