Green Toys - Helikopter
- EAN: 0816409010607
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Green Toys - Helikopter is een duurzaam en milieuvriendelijk speelgoed voor kinderen vanaf 2 jaar. Gemaakt door het merk Green Toys, is deze helikopter gemaakt van hoogwaardig kunststof en wordt geleverd in een blauwe kleur. Met een aanbevolen maximum leeftijd van 5 jaar en geen benodigde batterijen, is dit speelgoed zowel leuk als educatief.
De afmetingen van de helikopter zijn 16 cm breed, 15 cm hoog en 24 cm lang. Het product weegt slechts 260 gram en wordt geleverd met een verpakkingsgewicht van 0.34 kg. De verpakking heeft een breedte van 163 mm, een hoogte van 155 mm en een lengte van 252 mm.
Dankzij de CE-markering voldoet dit speelgoed aan de Europese veiligheidsnormen en is het geschikt voor kinderen. Bovendien is de helikopter niet alleen leuk om mee te spelen, maar ook veilig voor het milieu, aangezien het geen e-waste produceert. Met deze Green Toys - Helikopter kunnen kinderen urenlang speelplezier beleven terwijl ze leren over duurzaamheid en milieubewustzijn.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Green Toys - Helikopter kopen voor de prijs van € 23,69. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Green Toys - Helikopter te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
- Op dit moment is Green Toys - Helikopter in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Green Toys - Helikopter bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,74 voor Green Toys - Helikopter is gemeten op 03-12-2024. De hoogste prijs was € 31,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,25. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | USB |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Green Toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GTHELB1060 |
| EAN | 0816409010607 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Product gewicht | 260.00 g |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Helikopter |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Verpakking hoogte | 155 mm |
| Verpakking lengte | 252 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0816409010607 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Green Toys - Helikopter aankoopt