De Green Toys - Gereedschapskist Roze is het perfecte speelgoed voor kinderen vanaf 3 jaar oud. Met in totaal 12 onderdelen kunnen kinderen urenlang spelen en hun verbeelding gebruiken. Deze gereedschapskist is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een kleurrijk multicolor ontwerp, waardoor het zowel jongens als meisjes zal aanspreken.
De afmetingen van de gereedschapskist zijn 27.00 cm x 15.50 cm x 13.00 cm, en het gewicht van de verpakking is 0.59 kg. Het speelgoed heeft een CE-markering, wat betekent dat het voldoet aan de Europese veiligheidsnormen. Bovendien is het veiligheidswaarschuwingen geven, zoals het feit dat het niet geschikt is voor kinderen onder de 3 jaar en onder toezicht van volwassenen moet worden gebruikt.
De Green Toys - Gereedschapskist Roze is een fantastisch bouwset speelgoed dat de verbeelding en creativiteit van kinderen stimuleert. Met dit STEM-speelgoed kunnen kinderen op een educatieve manier plezier beleven. Deze speelgoedthema is fantasy en het type STEM-speelgoed is engineering.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Green Toys - Gereedschapskist Roze kopen voor de prijs van € 25,31. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Green Toys - Gereedschapskist Roze te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Green Toys - Gereedschapskist Roze bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Green Toys - Gereedschapskist Roze is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 46,99 op 25-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 32,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 12 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 081640 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 27.00 cm |
| Product hoogte | 15.50 cm |
| Product lengte | 13.00 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Verpakking hoogte | 135 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0816409012878 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Green Toys - Gereedschapskist Roze aankoopt