GraviTrax® Tunnels Uitbreiding - Knikkerbaan
- EAN: 4005556276233
- Categorie(n): Knikkerbanen
Prijs doorgegeven op : 29-05-2026 06:27:32 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de GraviTrax® Tunnels Uitbreiding kunnen kinderen hun knikkerbaanervaring naar een hoger niveau tillen. Deze uitbreidingsset bevat 18 onderdelen in een kleurrijk multicolor ontwerp, gemaakt van duurzaam kunststof. Met 7 baandelen kunnen kinderen creatieve banen bouwen en eindeloos speelplezier beleven.
De set is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud en heeft geen batterijen nodig. Het verpakkingsgewicht is 0.69 kg en de afmetingen van de verpakking zijn 336 mm x 52 mm x 340 mm. Het merk GraviTrax staat garant voor kwaliteit en voldoet aan de CE-richtlijnen.
De GraviTrax® Tunnels Uitbreiding is een educatief speelgoed dat kinderen van 3 tot 12 jaar oud uitdaagt om hun ruimtelijk inzicht en creativiteit te ontwikkelen. Het is een perfecte aanvulling op de basisset en biedt urenlang speelplezier. Bestel deze uitbreidingsset vandaag nog en laat de knikkers door de tunnels razen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je GraviTrax® Tunnels Uitbreiding - Knikkerbaan kopen voor de prijs van € 23,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GraviTrax® Tunnels Uitbreiding - Knikkerbaan te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 29 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat GraviTrax® Tunnels Uitbreiding - Knikkerbaan bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,69 voor GraviTrax® Tunnels Uitbreiding - Knikkerbaan is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 18-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 25,30. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aantal onderdelen | 18 |
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
Gebruiksinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Technische specificaties
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
Afmetingen & Gewicht
| Verpakkingsgewicht | 0.69 kg |
| Aantal baandelen | 7 |
Productinformatie
| Merk | GraviTrax |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 4005556276233 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Planet Happy B.V. |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | klantenservice@planethappy.nl |
| Editie | Uitbreiding |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Planet Happy B.V. |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31(0)343522020 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 336 mm |
| Verpakking hoogte | 52 mm |
| Verpakking lengte | 340 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556276233 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GraviTrax® Tunnels Uitbreiding - Knikkerbaan aankoopt