GraviTrax® PRO Starter Set Vertical - Knikkerbaan - 153 onderdelen
- EAN: 4005556268320
- Categorie(n): Knikkerbanen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:37:29 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je verbeelding de vrije loop met de GraviTrax® PRO Starter Set Vertical - Knikkerbaan. Met maar liefst 153 onderdelen kun je eindeloos combinaties maken en je eigen knikkerbaan ontwerpen. De set is uitgevoerd in de kleur PRO Starter Set Vertical en gemaakt van hoogwaardig kunststof, wat zorgt voor duurzaam speelplezier.
De set is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en stimuleert het probleemoplossend denken en de creativiteit. Daarnaast is het een geweldige manier om urenlang speelplezier te beleven en te genieten van de fascinerende wereld van zwaartekracht en snelheid.
Met 116 baandelen kun je verschillende parcoursen bouwen en de knikkers op diverse manieren laten rollen. De verpakking weegt 3.31 kg en bevat alle benodigde onderdelen voor het bouwen van je eigen knikkerbaan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Intertoys Spelhuis
- Bij Intertoys kun je GraviTrax® PRO Starter Set Vertical - Knikkerbaan - 153 onderdelen kopen voor de prijs van € 59,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GraviTrax® PRO Starter Set Vertical - Knikkerbaan - 153 onderdelen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat GraviTrax® PRO Starter Set Vertical - Knikkerbaan - 153 onderdelen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,99 voor GraviTrax® PRO Starter Set Vertical - Knikkerbaan - 153 onderdelen is gemeten op 13-12-2025. De hoogste prijs was € 69,99 op 30-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 25,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Aantal onderdelen | 153 |
| Kleur | PRO Starter Set Vertical |
| Materiaal | Kunststof |
Gebruiksinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
Technische specificaties
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
Afmetingen & Gewicht
| Verpakkingsgewicht | 3.31 kg |
| Aantal baandelen | 116 |
Productinformatie
| Merk | GraviTrax |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 4005556268320 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Planet Happy B.V. |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | klantenservice@planethappy.nl |
| Editie | PRO Starter Set - 153 onderdelen |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Planet Happy B.V. |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31(0)343522020 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 341 mm |
| Verpakking hoogte | 178 mm |
| Verpakking lengte | 347 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556268320 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GraviTrax® PRO Starter Set Vertical - Knikkerbaan - 153 onderdelen aankoopt