GraviTrax Junior - Starter-Set XXL Dino
- EAN: 4005556248452
- Categorie(n): Knikkerbanen
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de opwindende wereld van de GraviTrax Junior - Starter-Set XXL Dino, een speelgoedknikkerbaan van Ravensburger die speciaal is ontworpen voor kinderen van 3 tot 4 jaar. Deze kleurrijke set stimuleert de creativiteit en fantasie van uw kleintje, terwijl ze leren over de wetten van de fysica op een speelse manier.
Met maar liefst 197 onderdelen biedt deze set eindeloze mogelijkheden voor het bouwen van unieke banen. Het gebruik van duurzaam en veilig kunststof zorgt ervoor dat de onderdelen stevig zijn en perfect bestand tegen de speelse handen van jonge kinderen. De meerkleurige elementen maken het bouwen en spelen nog leuker!
De GraviTrax Junior - Starter-Set XXL Dino is niet alleen leerzaam, maar ook een perfect cadeau voor kleine dino-fans. De set bevat geen batterijen, waardoor het een milieuvriendelijke keuze is. Bovendien is de set voorzien van een CE-keurmerk, wat de veiligheid en kwaliteit waarborgt.
Met een gewicht van 2.50 kg, en afmetingen van 33.8 cm hoog, kunt u de set eenvoudig opbergen of meenemen naar vrienden of familie. De instructies zijn beschikbaar in het Nederlands, wat het voor iedereen gemakkelijk maakt om direct aan de slag te gaan.
Laat uw kind kennismaken met de spannende wereld van bouwen en leren met de GraviTrax Junior - Starter-Set XXL Dino. Deze set biedt niet alleen vermaak, maar ook waardevolle leermomenten die bijdragen aan de ontwikkeling van probleemoplossende vaardigheden en logisch denken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Bol.com kun je GraviTrax Junior - Starter-Set XXL Dino kopen voor de prijs van € 44,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GraviTrax Junior - Starter-Set XXL Dino te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is GraviTrax Junior - Starter-Set XXL Dino in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat GraviTrax Junior - Starter-Set XXL Dino bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,99 voor GraviTrax Junior - Starter-Set XXL Dino is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 99,99 op 25-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 55,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Ravensburger |
|---|
Productinformatie
| Aantal onderdelen | 197 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
Gebruiksinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
Technische specificaties
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
Afmetingen & Gewicht
| Verpakkingsgewicht | 2.50 kg |
Productinformatie
| Merk | Ravensburger |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 4005556248452 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 33.8 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 521 mm |
| Verpakking hoogte | 109 mm |
| Verpakking lengte | 338 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556248452 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GraviTrax Junior - Starter-Set XXL Dino aankoopt