Grand Gamers Guild Endangered 60 min Bordspel Strategie
- EAN: 0720260107553
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 29-05-2026 05:52:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De vooruitgang van de mensheid bedreigt het voortbestaan van vele diersoorten. Het is aan jou en je team om ze te redden! Werk samen met je mede-conservatoren om tijgers en zeeotters van uitsterven te redden. Oefen invloed uit op de VN om de dieren te redden en milieudestructie te stoppen. Als vier VN-ambassadeurs vóór de resolutie stemmen, winnen de spelers. Maar tot de stemming plaatsvindt, moeten spelers de vernietiging in toom houden en de dieren in leven houden! Elke beurt gooien spelers de dobbelstenen die ze kunnen toewijzen aan actiekaarten. Nadat acties zijn uitgevoerd, krijgen paringen de kans om zich voort te planten en zullen vernietigingstegels het bord betreden, mogelijk het doden van al schaarse dieren. Speel als de Zoöloog, Filantroop, TV-Wildlife Host, Lobbyist of Milieujurist, elk met een speciale vaardigheid. De tijd dringt. Kunnen de dieren worden gered terwijl ook de stemming van de ambassadeurs wordt beïnvloed? Of zullen bedreigde dieren voorgoed verloren gaan?
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Grand Gamers Guild Endangered 60 min Bordspel Strategie kopen voor de prijs van € 62,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Grand Gamers Guild Endangered 60 min Bordspel Strategie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 29 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Grand Gamers Guild Endangered 60 min Bordspel Strategie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 61,99 voor Grand Gamers Guild Endangered 60 min Bordspel Strategie is gemeten op 26-12-2024. De hoogste prijs was € 71,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Spelregels |
Productinformatie
| Merk | Grand Gamers Guild |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GGDEG02 |
| EAN | 0720260107553 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 290 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0720260107553 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Grand Gamers Guild Endangered 60 min Bordspel Strategie aankoopt