Grafix Dierentuin Bordspel | bordspel voor het hele gezin | Ganzenbord variant | Dieren speelgoed
- EAN: 8715427077567
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Grafix Zoo Game (bordspel) wordt door vele mensen met plezier gespeeld! Nu is hij ook verkrijgbaar in de Dierentuin uitvoering met een speelbord van 22.5 x 38 centimeter en zes 6 kunststof Dieren pionnetjes. Inhoud: speelbord 6 dieren Pionnen 2 dobbelstenen spelregels Aanbevolen leeftijd 5 - 99 jaar Aantal spelers 2 tot 6 spelers Speeltijd 20 minuten
Dierentuin Spel: Elke pion stelt een dier voor. Alle dieren die mee doen aan het spel worden op het vakje 'start' gezet. De jongste speler mag het spel beginnen. De spelers gooien om de beurt met de 2 dobbelstenen en verplaatsen hun dier over het bord. De speler die als eerste met zijn dier de 'finish' bereikt, wint het spel. Om de finish te bereiken, moet het precieze aantal ogen gegooid worden, met één of twee dobbelstenen. Als je te veel ogen gooit, moet je het aantal ogen dat je te veel gooit terugspelen. Het is toegestaan om samen met een ander dier op een vakje te staan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je Grafix Dierentuin Bordspel | bordspel voor het hele gezin | Ganzenbord variant | Dieren speelgoed kopen voor de prijs van € 8,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Grafix Dierentuin Bordspel | bordspel voor het hele gezin | Ganzenbord variant | Dieren speelgoed te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Grafix Dierentuin Bordspel | bordspel voor het hele gezin | Ganzenbord variant | Dieren speelgoed bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,04 voor Grafix Dierentuin Bordspel | bordspel voor het hele gezin | Ganzenbord variant | Dieren speelgoed is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 11,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.52 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel Drankspel Partyspel |
| Taal spel | Duits Engels Frans Nederlands |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | speelbord6 dieren Pionnen2 dobbelstenenspelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Grafix |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 300023 |
| EAN | 8715427077567 |
| Materiaal | Karton Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Architronlaan 2-40, 5321 JJ, Hedel, The Netherlands |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@creativecraftgroup.com |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Creative Craft Group |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31 (0)73 599 85 66 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (5) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 278 mm |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 279 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8715427077567 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Grafix Dierentuin Bordspel | bordspel voor het hele gezin | Ganzenbord variant | Dieren speelgoed aankoopt