Grafix 4-in-1 Dobbelspellen | Gezelschapsspel voor kinderen en volwassenen | Combinatie van tactiek- en geluk
- EAN: 8715427083445
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Grafix 4-in-1 Dobbelspellen BoxDobbelspellen zijn tegenwoordig helemaal hip! Met deze set van vier dobbelspellen kun je uren zoet zijn met het hele gezin. De spelletjes zijn laagdrempelig en variërend, genoeg vermaak voor iedereen. De spellen zijn: Play & Repeat, Quick & Tactic, Rainbow Dice Game, en Bingo Dice Game. Met dit supergezellige 4-in-1-dobbelsteenpel is uren speelpret gegarandeerd! Met welk spel begin je als eerste? Dit spel kun je thuis spelen of meenemen op reis. Eigenschappen: Uren speelplezier met dit 4-in-1 dobbelsteenspel. Vier leuke spelletjes die je kunt spelen. Neem het spel mee op reis of speel er gewoon thuis mee.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Top1Toys kun je Grafix 4-in-1 Dobbelspellen | Gezelschapsspel voor kinderen en volwassenen | Combinatie van tactiek- en geluk kopen voor de prijs van € 7,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Grafix 4-in-1 Dobbelspellen | Gezelschapsspel voor kinderen en volwassenen | Combinatie van tactiek- en geluk te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Grafix 4-in-1 Dobbelspellen | Gezelschapsspel voor kinderen en volwassenen | Combinatie van tactiek- en geluk bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,72 voor Grafix 4-in-1 Dobbelspellen | Gezelschapsspel voor kinderen en volwassenen | Combinatie van tactiek- en geluk is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 11,99 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,27. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 4 verschillende dobbelspellen: - Play & Repeat - Quick & Tactic - Rainbow Dice Game - Bingo Dice Game |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Grafix |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1988151 |
| EAN | 8715427083445 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Architronlaan 2-40, 5321 JJ, Hedel, The Netherlands |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@creativecraftgroup.com |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Creative Craft Group |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31 (0)73 599 85 66 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 304 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8715427083445 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Grafix 4-in-1 Dobbelspellen | Gezelschapsspel voor kinderen en volwassenen | Combinatie van tactiek- en geluk aankoopt