Gouden Speelkaarten - Waterdicht - 56 Kaarten - Volwassen - Pokerkaarten - Kaarten - Kaartspel
- EAN: 8720648453335
- Categorie(n): Kaartspellen
Ben je ook gek op kaart spelen en zou je ook een ongewoon uniek kaartspel willen hebben? Dan is dit iets speciaal voor jou, Gouden speelkaarten met een waterafstotend folie! Met deze kaarten krijgt het normale kaartspel een andere aspect als je gaat spelen met deze indrukwekkende gouden kaarten. Dit artikel bevat in detail: 54 Gouden speelkaarten gemaakt met een gouden folie die waterafstoot. Je zal genieten van het speelplezier met deze prachtige kaarten die een extra touch van luxe toevoegen aan je kaartspelavonden. Speel nu met stijl en elegantie met deze waterdichte gouden speelkaarten en maak indruk op je vrienden en familie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Gouden Speelkaarten - Waterdicht - 56 Kaarten - Volwassen - Pokerkaarten - Kaarten - Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Gouden Speelkaarten - Waterdicht - 56 Kaarten - Volwassen - Pokerkaarten - Kaarten - Kaartspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 99 minuut |
| Spelsoort | Drankspel Casino/kansspel Partyspel Speelkaarten |
| Taal spel | Nederlands Engels Duits Frans |
| Verpakkingsinhoud | speelkaarten goud |
Productinformatie
| Merk | Fit Junkies |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 738473247368 |
| EAN | 8720648453335 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | Goud |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8720648453335 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gouden Speelkaarten - Waterdicht - 56 Kaarten - Volwassen - Pokerkaarten - Kaarten - Kaartspel aankoopt