Goliath That's Life City Edition Parijs - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm)
- EAN: 8720077308008
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Goliath That's Life City Edition Parijs legpuzzel is een prachtig puzzelspel met 1000 stukjes, wat ideaal is voor puzzelliefhebbers van alle leeftijden. Met deze puzzel kun je heerlijk ontspannen en tegelijkertijd genieten van het prachtige uitzicht op Parijs, een van de meest iconische steden ter wereld.
Met een afmeting van 68x48cm is deze legpuzzel een uitdagend maar tegelijkertijd ook haalbaar project om aan te werken. De kwaliteit van de puzzelstukjes zorgt ervoor dat ze stevig in elkaar passen en lang meegaan, zodat je de puzzel steeds opnieuw kunt maken of kunt inlijsten en ophangen als decoratie.
De Goliath That's Life City Edition Parijs legpuzzel is niet alleen leuk om zelf te maken, maar ook perfect om cadeau te doen aan een vriend of familielid die van puzzelen houdt. Laat je meeslepen door de charme van Parijs en breng deze prachtige stad tot leven in je eigen huiskamer met deze unieke en uitdagende puzzel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Goliath That's Life City Edition Parijs - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm) kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Goliath That's Life City Edition Parijs - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Goliath That's Life City Edition Parijs - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm) in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Goliath That's Life City Edition Parijs - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Goliath That's Life City Edition Parijs - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm) is gemeten op 23-09-2025. De hoogste prijs was € 1095,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1085,01. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Goliath |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor Parijs |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1000 Puzzelstukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 930800 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 48 cm |
| Product lengte | 68 cm |
| Puzzelthema | Steden en Bouwwerken |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 452 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720077308008 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Goliath That's Life City Edition Parijs - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm) aankoopt