Goliath Shit Happens Voor Sukkels Die Geen Engels Kunnen
- EAN: 7090481957125
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bent u op zoek naar een hilarisch partyspel vol humor en uitdaging? Dan is Goliath Shit Happens Voor Sukkels Die Geen Engels Kunnen het perfecte spel voor u! Met een speeltijd van 30 minuten is dit spel ideaal voor een gezellige avond met vrienden of familie. De verpakking bevat 200 Shit Happens speelkaarten en spelinstructies, waardoor u direct aan de slag kunt.
Dit Nederlandstalige spel van het merk Goliath is gemaakt van karton en is geschikt voor volwassenen vanaf 14 jaar. Het spel kan gespeeld worden met 2 tot 4 spelers en heeft geen personage als thema. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is dit spel leuk voor jong en oud.
Met de afmetingen van 109 mm breed, 50 mm hoog en 165 mm lang is de verpakking handig op te bergen en mee te nemen. Bovendien heeft het spel geen batterijen nodig, waardoor u zich geen zorgen hoeft te maken over het hebben van reservebatterijen. Bestel nu Goliath Shit Happens en beleef urenlang lachplezier met uw dierbaren!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Goliath Shit Happens Voor Sukkels Die Geen Engels Kunnen kopen voor de prijs van € 24,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Goliath Shit Happens Voor Sukkels Die Geen Engels Kunnen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Goliath Shit Happens Voor Sukkels Die Geen Engels Kunnen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,50 voor Goliath Shit Happens Voor Sukkels Die Geen Engels Kunnen is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Goliath |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.57 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 200 Shit Happens speelkaartenSpelinstructies |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Goliath |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76548 |
| EAN | 7090481957125 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Shit Happens NL |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 109 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 165 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 7090481957125 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Goliath Shit Happens Voor Sukkels Die Geen Engels Kunnen aankoopt