Goliath - Sequence Jacks Go Wild - Bordspel - Gezelschapsspel
- EAN: 8720077379039
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Goliath - Sequence Jacks Go Wild - Bordspel - Gezelschapsspel kopen voor de prijs van € 22,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Goliath - Sequence Jacks Go Wild - Bordspel - Gezelschapsspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Goliath - Sequence Jacks Go Wild - Bordspel - Gezelschapsspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,50 voor Goliath - Sequence Jacks Go Wild - Bordspel - Gezelschapsspel is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 22,50 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Goliath |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands Frans |
| Taal handleiding | Frans Nederlands Universeel |
Productinformatie
| Merk | Goliath |
| EAN | 8720077379039 |
| Editie | Jacks Go Wild |
| Materiaal | Kunststof Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Goliath |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Maximaal aantal spelers | 12 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720077379039 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Goliath - Sequence Jacks Go Wild - Bordspel - Gezelschapsspel aankoopt