Goki kartonnen display tuin speelgoed displaystandaard voor winkel.
- EAN: 4013594668903
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng je winkel tot leven met de Goki kartonnen display voor tuin speelgoed! Deze displaystandaard is niet alleen stevig, maar ook kleurrijk en aantrekkelijk, waardoor hij de perfecte blikvanger is voor zowel kinderen als hun ouders. Met deze display geef je jouw assortiment tuin speelgoed een overzichtelijke en aantrekkelijke presentatie, die klanten uitnodigt om te ontdekken.
Met een verpakkingsgewicht van slechts 1.66 kg en compacte afmetingen van 5 cm in lengte, breedte en hoogte, is deze display eenvoudig te plaatsen in je winkel. Het handige ontwerp maakt het mogelijk om snel het tuin speelgoed overzichtelijk te presenteren, zodat je klanten gemakkelijk hun favoriete artikelen kunnen vinden.
De Goki kartonnen display is niet alleen functioneel, maar ook educatief van aard. Hij ondersteunt zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar en tot een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Deze veelzijdigheid maakt de display ideaal voor een breed publiek, wat de aantrekkingskracht van jouw winkel vergroot.
Een ander voordeel van deze display is dat hij geen batterijen nodig heeft voor zijn functionaliteit, waardoor hij milieuvriendelijk is en onmiddellijk kan worden gebruikt. Daarnaast biedt Goki ondersteuning, zodat je geen zorgen hoeft te maken over updates of extra apparatuur.
Neem vandaag nog contact met ons op om jouw gratis Goki kartonnen display aan te vragen! We sturen je graag een productlijst toe zodat je snel deze praktische displaystandaard kunt gebruiken en jouw winkel kunt transformeren in een kleurrijke speeltuin voor speelgoed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Goki kartonnen display tuin speelgoed displaystandaard voor winkel. kopen voor de prijs van € 72,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Goki kartonnen display tuin speelgoed displaystandaard voor winkel. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Goki kartonnen display tuin speelgoed displaystandaard voor winkel. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 72,25 voor Goki kartonnen display tuin speelgoed displaystandaard voor winkel. is gemeten op 11-05-2026. De hoogste prijs was € 72,25 op 11-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Goki |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.66 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Goki |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 66890 |
| EAN | 4013594668903 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Goki |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4013594668903 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Goki kartonnen display tuin speelgoed displaystandaard voor winkel. aankoopt