Goed in je vel Spel- Kaartspel- Educatief spel- Kinderspel
- EAN: 6096034540555
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Dit Goed in je vel Spel bevat 30 geïllustreerde kaarten vol diversiteit met per kaart verschillende reflectievragen, affirmaties of creatieve oefeningen. Compleet met een werkinstructie. Alle kaartjes in deze set hebben te maken met de volgende ontwikkelingsthema's: 1. Geloven in jezelf en positief denken 2. Omgaan met emoties 3. Wilskracht en discipline 4. Omgaan met tegenslag 5. Grenzen aangeven 6. Denken in oplossingen. Geschikt voor kindjes van 6-12 jaar als je het maximale uit het spel wilt halen en alle verdiepende vragen wilt kunnen toepassen. Maar kan ook zeker gebruikt worden met jongere kinderen op een luchtigere manier. Geschikt voor thuis, leerkrachten, coaches en therapeuten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Goed in je vel Spel- Kaartspel- Educatief spel- Kinderspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,70 voor Goed in je vel Spel- Kaartspel- Educatief spel- Kinderspel is gemeten op 16-06-2025. De hoogste prijs was € 29,95 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,25. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 kaartspel |
Productinformatie
| Merk | Kieskleurig |
| EAN | 6096034540555 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 100 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Speleditie | Junior editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6096034540555 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Goed in je vel Spel- Kaartspel- Educatief spel- Kinderspel aankoopt