Gloovon® - Domino Trein met 60 Domino Stenen - Automatisch Domino Bouwen - Speelgoed Trein - Speelgoed met Wegversperring - Groen
- EAN: 8721425930773
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de creatieve wereld van de Gloovon® Domino Trein, het perfecte speelgoed voor kinderen vanaf 3 jaar dat hen helpt om moeiteloos indrukwekkende domino-routes te bouwen. Deze innovatieve trein neemt de frustratie van het handmatig plaatsen van dominostenen weg, zodat uw kind zich volledig kan concentreren op het ontwerpen en naar het creëren van prachtige kettingreacties. Met 60 kleurrijke dominostenen in de verpakking is het speelplezier eindeloos!
De Gloovon® Domino Trein is ontworpen met het oog op precisie en gebruiksgemak. De trein plaatst de dominostenen automatisch met een perfecte tussenruimte, waardoor de kans op een succesvolle kettingreactie aanzienlijk toeneemt. Dankzij de draaibare schoorsteen kan uw kind eenvoudig kiezen in welke richting de trein moet gaan, wat resulteert in creatieve bochten en complexe patronen. Deze combinatie van eenvoud en creativiteit maakt de trein een ideale keuze voor de jonge ontdekkers.
Dit speelgoed biedt niet alleen spelplezier, maar heeft ook een hoge educatieve waarde. Terwijl uw kind speelt, stimuleert het logisch nadenken en verbetert het ruimtelijk inzicht en de fijne motoriek. De Gloovon® Domino Trein is een speelse introductie tot STEM-concepten, waardoor kinderen inzicht krijgen in oorzaak en gevolg. De bijgeleverde barricade biedt extra speelmogelijkheden, zodat uw kind altijd iets nieuws kan creëren.
Veiligheid is een prioriteit bij de Gloovon® Domino Trein. Gemaakt van duurzaam en stootvast ABS-kunststof, met afgeronde hoeken en zonder scherpe randen, is deze trein ontworpen om lang mee te gaan en veilig te zijn voor actief spel. U kunt met een gerust hart toezicht houden terwijl uw kind zich vermaakt met dit educatieve speelgoed.
Met een afmeting van ongeveer 16 x 8 x 10,7 cm en een gewicht van 400 gram is de Gloovon® Domino Trein compact en gemakkelijk op te bergen. De trein werkt op twee standaard AAA-batterijen (niet inbegrepen), die eenvoudig te vervangen zijn. Maak het speelplezier compleet en geef uw kind toestemming om te experimenteren met hun creativiteit door de Gloovon® Domino Trein toe te voegen aan hun speelgoedcollectie. Laat ze genieten van urenlang geconcentreerd en opbouwend spel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Gloovon® - Domino Trein met 60 Domino Stenen - Automatisch Domino Bouwen - Speelgoed Trein - Speelgoed met Wegversperring - Groen kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Gloovon® - Domino Trein met 60 Domino Stenen - Automatisch Domino Bouwen - Speelgoed Trein - Speelgoed met Wegversperring - Groen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Gloovon® - Domino Trein met 60 Domino Stenen - Automatisch Domino Bouwen - Speelgoed Trein - Speelgoed met Wegversperring - Groen in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Gloovon® - Domino Trein met 60 Domino Stenen - Automatisch Domino Bouwen - Speelgoed Trein - Speelgoed met Wegversperring - Groen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor Gloovon® - Domino Trein met 60 Domino Stenen - Automatisch Domino Bouwen - Speelgoed Trein - Speelgoed met Wegversperring - Groen is gemeten op 25-03-2026. De hoogste prijs was € 35,99 op 03-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Gloovon |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.66 kg |
Productinformatie
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | Gloovon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | B00369 |
| EAN | 8721425930773 |
| Automerk | Geen automerk |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | TWelt Business GmbH |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | AAA |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Interactief effect | Ja |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product gewicht | 400 g |
| Product hoogte | 10.7 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Schaal | Afmetingen Trein (L x B x H): ca. 16 x 8 x 10,7 cm; Afmetingen Dominosteen (H x B x D): ca. 3,4 x 1,8 x 0,7 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type STEM-speelgoed | Engineering Mathematics |
| Type interactief effect | Including Lighting |
| Type speelgoedvoertuig | Trein |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (2) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking lengte | 26 cm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8721425930773 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gloovon® - Domino Trein met 60 Domino Stenen - Automatisch Domino Bouwen - Speelgoed Trein - Speelgoed met Wegversperring - Groen aankoopt