Glazen schaakspel 25x25cm
- EAN: 5414117130089
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit 33-delige glazen schaakspel van 25x25cm is een prachtige toevoeging aan je spelcollectie. Het schaakbord is gemaakt van glas en wordt geleverd met zowel matte als glanzende schaakstukken voor een luxe uitstraling. Hoewel de doos en afbeelding licht beschadigd zijn, is het schaakbord zelf gloednieuw. Dit denkspel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, met een speeltijd van 120 minuten. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 14 jaar en een maximaal aantal spelers van 2, is dit schaakspel perfect voor een gezellig spelletje met vrienden of familie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Glazen schaakspel 25x25cm kopen voor de prijs van € 27,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Glazen schaakspel 25x25cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Glazen schaakspel 25x25cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,20 voor Glazen schaakspel 25x25cm is gemeten op 15-09-2025. De hoogste prijs was € 31,79 op 26-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 17,59. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.02 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 120 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| EAN | 5414117130089 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 278 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5414117130089 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Glazen schaakspel 25x25cm aankoopt