Gitterrätsel (2014)
- EAN: 8711808704732
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Gitterrätsel (2014) is een uitdagend denkspel van het merk Goliath, geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Het spel heeft een speelduur van ongeveer 20 minuten en is een Duitse uitvoering met Nederlandstalige handleiding. Het bevat een Gitterrätsel-Spielbrett, 8 doppelseitige Spielkarten, 4x 70 Markiersteine (in de kleuren rood, geel, groen, blauw) en een uitgebreide speluitleg.
Dit product heeft een verpakkingsgewicht van 1.04 kg en komt in een verpakking met de afmetingen 273 mm x 68 mm x 343 mm. Het materiaal van het spel bestaat uit kunststof en karton. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 7 jaar en een maximaal aantal spelers van 5, is Gitterrätsel ideaal voor gezinnen en vriendengroepen.
Het spel vereist geen internetverbinding of speciale app voor de volledige functionaliteit. Daarnaast is het voorzien van de CE-markering en voldoet het aan alle kwaliteitseisen. Het is een educatief en vermakelijk spel dat zowel thuis als op vakantie gespeeld kan worden. Voor vragen of informatie kan er contact opgenomen worden met Goliath via info@goliath.nl of telefonisch via 038 444 3093.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Gitterrätsel (2014) kopen voor de prijs van € 15,88. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Gitterrätsel (2014) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Gitterrätsel (2014) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,44 voor Gitterrätsel (2014) is gemeten op 07-02-2025. De hoogste prijs was € 16,61 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,17. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Goliath |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.04 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Duits |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 Gitterrätsel-Spielbrett ? 8 doppelseitige Spielkarten ? 4x 70 Markiersteine (rot, gelb, grün, blau) ? 1 Anleitung |
Productinformatie
| Merk | Goliath |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70473006 |
| EAN | 8711808704732 |
| Editie | Duitse uitvoering |
| Materiaal | Kunststof Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Goliath Vijzelpad 80, 8051 KR Hattem |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@goliath.nl |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Goliath, Vijzelpad 80, 8051 KR Hattem |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 038 444 3093 |
| Verpakking breedte | 273 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 343 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8711808704732 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gitterrätsel (2014) aankoopt