GIRAFFE RAFFE - GERONIMO GAMES - VAN 1 TOT 5 SPELERS - VANAF 8 JAAR OUD
- EAN: 5430003300428
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je GIRAFFE RAFFE - GERONIMO GAMES - VAN 1 TOT 5 SPELERS - VANAF 8 JAAR OUD kopen voor de prijs van € 15,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GIRAFFE RAFFE - GERONIMO GAMES - VAN 1 TOT 5 SPELERS - VANAF 8 JAAR OUD te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat GIRAFFE RAFFE - GERONIMO GAMES - VAN 1 TOT 5 SPELERS - VANAF 8 JAAR OUD bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,00 voor GIRAFFE RAFFE - GERONIMO GAMES - VAN 1 TOT 5 SPELERS - VANAF 8 JAAR OUD is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 15,00 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Geronimo Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuten |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Frans Nederlands |
| Taal handleiding | Frans Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Geronimo Games |
| EAN | 5430003300428 |
| Editie | standaard |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Geronimo Games |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2026 |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 106 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 161 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5430003300428 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GIRAFFE RAFFE - GERONIMO GAMES - VAN 1 TOT 5 SPELERS - VANAF 8 JAAR OUD aankoopt