Giotto Tarot
- EAN: 9788883951602
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je inspireren door de rijke symboliek van de Giotto Tarot. Deze kaartenset is doordrenkt met de oude iconologie en middeleeuws symbolisme, waardoor het overbrengen van diverse gevoelens en ambities mogelijk wordt. De 78 prachtig vormgegeven kaarten zijn een eerbetoon aan de artistieke codes van die tijd en de picturale stijl van Giotto. Met afmetingen van 66 x 120 mm is deze set ideaal voor zowel beginners als ervaren tarotlezers. De kaarten worden geleverd met duidelijke instructies om je te begeleiden in je ontdekkingsreis door de symbolische wereld van het Tarot.
De Giotto Tarot heeft een verpakkingsgewicht van 0.24 kg en is gemaakt van hoogwaardig karton, wat duurzaamheid en langdurig gebruik garandeert. Dit spel met een speelduur van 60 minuten biedt een diepgaande ervaring en is geschikt voor zowel individueel gebruik als voor spelsessies met vrienden en familie. De taal van de kaarten is in het Engels, Duits en Frans, waardoor een breed publiek kan genieten van de betekenis en interpretatie van de symbolen.
De Giotto Tarot is een product van 999 Games en heeft het MPN (Manufacturer Part Number) EX38. Het EAN nummer van deze kaartenset is 9788883951602. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 12 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar is dit spel geschikt voor volwassenen van alle leeftijden. Het is een tijdloze toevoeging aan je collectie en kan zowel door beginners als ervaren tarotlezers gewaardeerd worden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Giotto Tarot kopen voor de prijs van € 85,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Giotto Tarot te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Giotto Tarot bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 85,00 voor Giotto Tarot is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 85,00 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Engels Duits Frans |
| Verpakkingsinhoud | 78 tarotkaarten met handleiding/ Tarot kaarten. Inspired by the work of Ambrogio da Bondone (known as GIOTTO), who transfigured Medieval painting with his art |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EX38 |
| EAN | 9788883951602 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2001 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 9788883951602 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Giotto Tarot aankoopt