Gift Republic Mindfulness Kaarten - Stress Less
- EAN: 5056004329918
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap uit de drukte van alledag met de Gift Republic Mindfulness Kaarten - Stress Less kaartenset. Deze set bevat 100 kaarten met inspirerende opdrachten om je te helpen een stressvrij leven te leiden en meer innerlijke rust te vinden. Elke dag kun je een kaart pakken en de uitdaging rustig uitvoeren, wat kan leiden tot meer mentale en lichamelijke ontspanning. De teksten op de kaarten zijn in het Engels geschreven en bieden een leuke en educatieve ervaring. Een ideaal cadeau voor iedereen die wel wat extra rust en kalmte kan gebruiken. De set bevat in totaal 100 kaarten en is gemaakt van karton.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Gift Republic Mindfulness Kaarten - Stress Less kopen voor de prijs van € 13,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Gift Republic Mindfulness Kaarten - Stress Less te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Gift Republic Mindfulness Kaarten - Stress Less bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,98 voor Gift Republic Mindfulness Kaarten - Stress Less is gemeten op 22-11-2025. De hoogste prijs was € 14,98 op 20-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Gift Republic Mindfulness Kaarten - Stress Less |
Productinformatie
| Merk | Gift Republic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GR490082 |
| EAN | 5056004329918 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Takkebijsters 47, 4817 BL Breda, The Netherlands |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@interhal.nl |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | Gift Republic Mindfulness Kaarten - Stress Less |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Interhal Holding B.V. |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 7 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5056004329918 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gift Republic Mindfulness Kaarten - Stress Less aankoopt