Gift Republic Mindfulness Kaarten - Boost Your Brain
- EAN: 5056004321257
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je brein werken en ervaar meer geestelijke rust met de Mindfulness kaarten van Gift Republic. Deze Boost Your Brain kaartenset bevat 100 uitdagende opdrachten om je hersenen te trainen en jezelf aan te moedigen om mindful te leven. Elke dag kun je een kaart trekken en een nieuwe uitdaging aangaan om bepaalde gewoontes te doorbreken en te genieten van het moment.
De kaarten zijn inspirerend en stimuleren zowel geestelijke als lichamelijke rust. Of je nu op zoek bent naar meer focus of simpelweg wilt ontspannen, deze kaartenset biedt diverse mogelijkheden om mindful bezig te zijn. Daarnaast is het ook een perfect cadeau om aan een vriend of geliefde te geven, zodat zij ook kunnen genieten van meer rust in hun leven.
De kaarten zijn geschreven in het Engels en bieden een mix van uitdagende en rustgevende opdrachten. Met in totaal 100 kaarten is er genoeg variatie om elke dag een nieuwe ervaring op te doen en bewuster in het leven te staan. De verpakking bevat alle kaarten en is makkelijk te openen, zodat je direct kunt beginnen met het trainen van je brein en het verhogen van je mindfulness.
De Mindfulness kaarten van Gift Republic zijn gemaakt van karton en bevatten geen kleine onderdelen, waardoor ze veilig zijn voor zowel kinderen als volwassenen. Met afmetingen van 7mm x 4mm x 10mm zijn de kaarten handzaam en eenvoudig te bewaren. Kortom, met deze Boost Your Brain kaartenset investeer je niet alleen in je mentale gezondheid, maar ook in meer innerlijke rust en focus in het dagelijks leven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Gift Republic Mindfulness Kaarten - Boost Your Brain kopen voor de prijs van € 14,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Gift Republic Mindfulness Kaarten - Boost Your Brain te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Gift Republic Mindfulness Kaarten - Boost Your Brain bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,00 voor Gift Republic Mindfulness Kaarten - Boost Your Brain is gemeten op 23-11-2024. De hoogste prijs was € 14,98 op 20-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,98. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Abstract spel |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Boost your Brain |
Productinformatie
| Merk | Gift Republic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GR490057 |
| EAN | 5056004321257 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Takkebijsters 47, 4817 BL Breda, The Netherlands |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@interhal.nl |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | Boost Your Brain |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Interhal Holding B.V. |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 7 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5056004321257 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gift Republic Mindfulness Kaarten - Boost Your Brain aankoopt