Gift Game : Wie de schoen past..?
- EAN: 6416739565903
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Na elkaar wijzen wordt meestal als onbeleefd beschouwd, maar hier is het verplicht! Een speler leest de vraag hardop voor en alle spelers tellen samen tot drie en wijzen naar de speler op wie de vraag het meeste betrekking heeft. Alle spelers die meestemden met de meerderheid krijgen een kaart en wie het eerste vijf kaarten heeft, wint!
Ken jij je medespelers het beste? Inhoud: - 200 kaarten - Spelregels
Afmetingen & Maten:
Verpakkingsgewicht: 0.43 kg
Speleigenschappen:
Speeltijd: 15 minuut
Spelsoort: Partyspel
Taal spel: Nederlands
Verpakkingsinhoud: - 200 kaarten - Spelregels
Aantal benodigde accu's/batterijen: 0
Productinformatie:
Merk: Tactic
MPN (Manufacturer Part Number): 56590
EAN: 6416739565903
Materiaal: Karton
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Gift Game : Wie de schoen past..? kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Gift Game : Wie de schoen past..? te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Gift Game : Wie de schoen past..? bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,43 voor Gift Game : Wie de schoen past..? is gemeten op 18-09-2025. De hoogste prijs was € 19,00 op 26-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,57. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Tactic |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | - 200 kaarten - Spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Tactic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56590 |
| EAN | 6416739565903 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 15 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Model | 2020 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 156 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 240 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6416739565903 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gift Game : Wie de schoen past..? aankoopt