De Geronimo Stilton Super Color puzzel met 250 stukjes is perfect voor kinderen vanaf 8 jaar oud. Deze legpuzzel is geschikt voor zowel jongens als meisjes en biedt urenlang speelplezier. Met een afmeting van 48.5 cm breed, 0.2 cm hoog en 28.5 cm lang, is deze puzzel ideaal voor kinderen die van Cartoon thema's houden.
De puzzelstukjes zijn gemaakt van karton en wegen slechts 0.10 kg, waardoor ze gemakkelijk te hanteren zijn voor kinderen. Het spel stimuleert de cognitieve vaardigheden en het concentratievermogen van jonge puzzelliefhebbers.
Niet alleen is deze puzzel educatief verantwoord, maar het is ook een geweldige bron van entertainment voor kinderen van alle leeftijden. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is de Geronimo Stilton Super Color puzzel een leuk en uitdagend spel voor het hele gezin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Geronimo Stilton Super Color puzzel - 250 stukjes kopen voor de prijs van € 17,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Geronimo Stilton Super Color puzzel - 250 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Geronimo Stilton Super Color puzzel - 250 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,95 voor Geronimo Stilton Super Color puzzel - 250 stukjes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 18,95 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Clementoni |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Overige producteigenschappen
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 250 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 48.5 cm |
| Product hoogte | 0.2 cm |
| Product lengte | 28.5 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 350 mm |
EAN
| EAN | 8005125296293 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Geronimo Stilton Super Color puzzel - 250 stukjes aankoopt