Gek op Nederland - Bordspel - Familiespel
- EAN: 8714649006706
- Categorie(n): Bordspellen
Het Gek op Nederland spel test je kennis over ons prachtige land! Speel, lach, gok, weet en win! Jong en oud speelt mee, vanaf 8 jaar. Het spel bevat leuke vragen over sporthelden, geschiedenis, keuken, kunst, tradities en allerlei aparte, rare & leuke weetjes. Weet jij bijvoorbeeld hoeveel tulpen er in de Keukenhof staan of hoeveel doelpunten Cruijff voor Oranje heeft gemaakt? Met dit gezelschapsspel kan je je kennis testen en gezellig spelen met vrienden en familie. Inclusief tafelbel en leuke toelichtingen bij de antwoorden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Gek op Nederland - Bordspel - Familiespel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor Gek op Nederland - Bordspel - Familiespel is gemeten op 17-09-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 12,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Identity Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.04 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Bordspel gek op Nederlandd |
Productinformatie
| Merk | Identity Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 8714649006706 |
| Editie | standaard |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 270 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8714649006706 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gek op Nederland - Bordspel - Familiespel aankoopt