geheimcodepen - geheimschrift pen - bestseller cadeau - schoencadeau
- EAN: 8785259552693
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze geheimcodepen valt altijd in de smaak. Ideaal schoencadeau! Schrijft onzichtbaar schrift. Met de bijbehorende uv-lamp wordt het schrift zichtbaar.- lengte pen 9,5 cm.
De geheimcodepen van Moses Verlag is een educatief spel met een speeltijd van 10 minuten. De taal van het spel en de handleiding is beschikbaar in het Duits, Engels, Frans en Nederlands. De verpakkingsinhoud bevat 1 geheimcodestift met uv lamp en vereist 1 batterij. Aanbevolen voor kinderen vanaf 3 jaar tot 99 jaar.
De geheimcodepen is gemaakt van ABS materiaal en heeft een CE-markering. Het is een STEM-speelgoed in de kleur wit, met als leerthema taal. Het product heeft een speelmethode van speelgoed en behoort tot de standaard editie van het spel met klassieke spelopties. Het vereist geen internetverbinding of app voor volledige functionaliteit. Het is geschikt voor zowel jongens als meisjes en heeft een afmeting van 9,5 cm in de hoogte en lengte, en 1 cm in breedte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je geheimcodepen - geheimschrift pen - bestseller cadeau - schoencadeau kopen voor de prijs van € 15,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om geheimcodepen - geheimschrift pen - bestseller cadeau - schoencadeau te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat geheimcodepen - geheimschrift pen - bestseller cadeau - schoencadeau bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,90 voor geheimcodepen - geheimschrift pen - bestseller cadeau - schoencadeau is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 15,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Duits Engels Frans Nederlands |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Geen taal Nederlands Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 geheimcodestift met uv lamp |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
Productinformatie
| Merk | moses verlag |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11 |
| EAN | 8785259552693 |
| Materiaal | ABS |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kleur | wit |
| Leerthema | Taal |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 9.50 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Science Technology Art |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8785259552693 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je geheimcodepen - geheimschrift pen - bestseller cadeau - schoencadeau aankoopt