Game Brewer - Amygdala - Abstract Strategiespel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 10 Jaar
- EAN: 5407004494135
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het abstracte strategiespel Amygdala, ontworpen door het bekende auteursduo Kiesling Kramer, neemt spelers mee in een verkenning van het emotionele hersengebied, de amygdala. Spelers zullen strijden om de controle over diverse hersenregio's, elk geassocieerd met een specifieke emotie. Door de benodigde grondstoffen te verzamelen en op te slaan in hun geheugenbank, kunnen spelers emotietegels vrijspelen en op het hoofdbord plaatsen. Het doel is om netwerken van vergelijkbare emoties te vormen en punten te scoren op basis van het aantal en de overeenkomstigheid van emoties in elke regio.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Game Brewer - Amygdala - Abstract Strategiespel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 10 Jaar kopen voor de prijs van € 69,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Game Brewer - Amygdala - Abstract Strategiespel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 10 Jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Game Brewer - Amygdala - Abstract Strategiespel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 10 Jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 51,47 voor Game Brewer - Amygdala - Abstract Strategiespel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 10 Jaar is gemeten op 27-11-2024. De hoogste prijs was € 69,95 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,48. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Geronimo Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.88 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Abstract spel Strategisch spel |
Productinformatie
| Merk | Geronimo Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 02383 |
| EAN | 5407004494135 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 296 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 298 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5407004494135 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Game Brewer - Amygdala - Abstract Strategiespel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 10 Jaar aankoopt