Gabby's Dollhouse Kitty Fairy Garden
- EAN: 5015934800935
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap binnen in Gabby's Dollhouse Kitty Fairy Garden en laat je betoveren door de magie! Hier kunnen kinderen fantastische avonturen beleven met Gabby en haar schattige kattenpoppen. Verken de kleurrijke tuin, versier en personaliseer met het meegeleverde stickervel en glitterlijm, en creëer je eigen unieke tuin die perfect bij jou past.
Dompel jezelf onder in de wereld van Gabby's Dollhouse en kweek je eigen bloementuin, net zoals Gabby dat doet. Het pakket bevat alles wat je nodig hebt, van zaden en nepbloemen tot accessoires om je tuin te decoreren. Laat je creativiteit de vrije loop terwijl je dag na dag ziet hoe je tuin groeit en bloeit.
Met Gabby's Dollhouse Kitty Fairy Garden kunnen kinderen eindeloos spelen en plezier beleven. Dit betoverende speelgoedhuis stimuleert de verbeelding en creativiteit, terwijl het ook bijdraagt aan de ontwikkeling van kinderen. Een ideaal speelgoed voor kinderen vanaf 6 jaar oud, zonder de noodzaak van batterijen voor urenlang speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Gabby's Dollhouse Kitty Fairy Garden kopen voor de prijs van € 20,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Gabby's Dollhouse Kitty Fairy Garden te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Gabby's Dollhouse Kitty Fairy Garden bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor Gabby's Dollhouse Kitty Fairy Garden is gemeten op 18-02-2026. De hoogste prijs was € 27,03 op 23-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Gabby's Dollhouse |
| Personage | Gabby's Poppenhuis |
| EAN | 5015934800935 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2012265 |
Character
| Personage | Gabby's Poppenhuis |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 98 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5015934800935 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gabby's Dollhouse Kitty Fairy Garden aankoopt