FurReal Friends Baby Kangaroo - Kangoeroe - Interactieve knuffel - Huisdier
- EAN: 5010993726493
- Categorie(n): Speelfiguren
FurReal Friends Baby Kangaroo is het perfecte interactieve knuffeldier voor jouw kind. Met dit huisdierspeelgoed haal je niet zomaar een knuffel in huis, maar een speelkameraadje dat ook geluid maakt. Laat je kind verbazen door de schattige geluidjes die de kangoeroe maakt terwijl ze ermee spelen. Gegarandeerd uren speelplezier!
Dit speelgoed is gemaakt van hoogwaardig kunststof en zachte stof, waardoor het zowel duurzaam als knuffelbaar is. Met de bijgeleverde batterijen kan je kind meteen aan de slag. De kangoeroe heeft geen internetverbinding nodig en er is geen app nodig voor de volledige functionaliteit. Zo kunnen kinderen eenvoudig en veilig spelen.
De aanbevolen minimumleeftijd voor dit interactieve knuffeldier is 4 jaar, maar dankzij de leuke geluidseffecten en knuffelmogelijkheden zal ook oudere kinderen zich vermaken. De kangoeroe is geschikt voor zowel jongens als meisjes, en is perfect voor kinderen die dol zijn op dieren en fantasiespelletjes.
De afmetingen van dit speelgoed zijn 10 cm (breedte) x 27 cm (hoogte) x 15 cm (lengte). De verpakking is 170 mm breed, 280 mm hoog en 110 mm lang. De kangoeroe wordt geleverd met 3 LR44-batterijen en voldoet aan alle veiligheidsnormen, met de CE-markering duidelijk zichtbaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat FurReal Friends Baby Kangaroo - Kangoeroe - Interactieve knuffel - Huisdier bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 36,95 voor FurReal Friends Baby Kangaroo - Kangoeroe - Interactieve knuffel - Huisdier is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 36,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof Stof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| EAN | 5010993726493 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 3 |
| Accu/batterij code | LR44 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Kangoeroe |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bruin Groen Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 27 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Speelgoedthema | Dieren Fantasy |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 170 mm |
| Verpakking hoogte | 280 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993726493 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je FurReal Friends Baby Kangaroo - Kangoeroe - Interactieve knuffel - Huisdier aankoopt