De Furblets zijn helemaal in hun nopjes! Maak kennis met Zee-Bah, een kleine zebra met regenboogstrepen en een levendige persoonlijkheid. Dit elektronische Furby-minispeeltje is geschikt voor meisjes en jongens vanaf 6 jaar en biedt meer dan 45 verschillende leuke geluidseffecten en muziek. Zee-Bah is een pratend speeltje dat alleen communiceert in zijn eigen unieke taal, Furbish, wat betekent dat het geen menselijke talen spreekt. Met de handige sleutelhangerclip kun je Zee-Bah eenvoudig bevestigen aan een rugtas of reistas, zodat je het Furblets-feestje overal mee naartoe kunt nemen.
Dit kleine vriendje (of 'noo-lah' in Furbish) staat te trappelen om zijn bestie te ontmoeten en is het perfecte cadeau als knuffeldier in een paasmandje of kerstsok. De Furby-serie en alle gerelateerde kenmerken zijn eigendom van Hasbro. Zee-Bah is niet zomaar een elektronisch diertje of knuffeldier, maar een heus Furby-minispeeltje dat zingt en avonturen beleeft met zijn bestie!
Zee-Bah biedt meer dan 45 geluiden en deuntjes om van te genieten. Van leuke muziek tot grappige zinnetjes in Furbish, dit speeltje zorgt voor uren speelplezier. Met 3 verschillende manieren om muziek en zinnen te activeren, zoals het indrukken van het mondje voor voergeluidjes of tikken op de hartknop voor muziek, is er altijd iets nieuws te ontdekken.
Dit interactieve speelfiguur harmoniseert perfect met andere Furblets (afzonderlijk verkrijgbaar) en is voorzien van een handige sleutelhangerclip, waardoor het gemakkelijk mee te nemen is. De kiekeboe-oren kunnen worden opgevouwen en teruggeduwd door op het hoofd te drukken, waardoor Zee-Bah nog schattiger wordt. Daarnaast werkt Zee-Bah ook samen met de grotere interactieve Furby-speelfiguur, wat zorgt voor nog meer speelmogelijkheden.
Met Zee-Bah zijn er eindeloze avonturen te beleven en met zijn kleurrijke uiterlijk en speelse karakter is hij de perfecte metgezel voor kinderen vanaf 6 jaar. Verzamel alle verschillende Furblets en laat ze samen zingen en spelen. Met Zee-Bah is speelplezier gegarandeerd, of je nu thuis bent of onderweg!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Furby Furblets Zee Bah - Speelfiguur - Knuffel met geluid kopen voor de prijs van € 22,08. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Furby Furblets Zee Bah - Speelfiguur - Knuffel met geluid te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Furby Furblets Zee Bah - Speelfiguur - Knuffel met geluid bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,09 voor Furby Furblets Zee Bah - Speelfiguur - Knuffel met geluid is gemeten op 19-02-2026. De hoogste prijs was € 28,23 op 29-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,14. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Furby |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 3 |
| Accu/batterij code | LR44 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Ja |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zee Bah |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 99 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 121 mm |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996304025 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Furby Furblets Zee Bah - Speelfiguur - Knuffel met geluid aankoopt