Funtrix Yoyo App Trix Academy Jojo Assorti
- EAN: 8411936014016
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de geweldige allround jojo uit het succesvolle Funtrix programma kunt u aan de slag zodra u de basiskennis onder de knie hebt. De jojo wordt geleverd met een instructie-dvd met 30 tricks om te oefenen en te beheersen. Bovendien ontvangt u een VIP-pas voor de Funtrix Academy-website om nog meer tricks te leren. Deze jojo is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en is verkrijgbaar in meerdere kleuren, waarbij u een willekeurige kleur ontvangt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funtrix Yoyo App Trix Academy Jojo Assorti kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funtrix Yoyo App Trix Academy Jojo Assorti te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funtrix Yoyo App Trix Academy Jojo Assorti bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Funtrix Yoyo App Trix Academy Jojo Assorti is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,99 op 07-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Abstract spel Coöperatief spel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Productinformatie
| Merk | Funtrix |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8411936014016 |
| EAN | 8411936014016 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Accu/batterij model | 700000047 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
EAN
| EAN | 8411936014016 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funtrix Yoyo App Trix Academy Jojo Assorti aankoopt