Funko Steve Trevor - Funko Pop! - Wonder Woman 1984 Figuur - 9cm
- EAN: 0889698466653
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Funko Steve Trevor Funko Pop! figuur is een absolute must-have voor elke Wonder Woman fan. Met een hoogte van 9 cm is dit gedetailleerde actiefiguur een prachtige toevoeging aan je collectie. Steve Trevor maakt geen geluid en werkt niet op batterijen, dus je kunt hem overal neerzetten zonder zorgen.
De verpakking bevat diverse delen in een modelkit om het figuur te maken, wat zorgt voor een leuke en interactieve ervaring. Met een verpakkingsgewicht van 0.15 kg en afmetingen van 9 cm x 11 cm x 11 cm neemt deze Funko Pop! niet veel ruimte in beslag.
Dit verzamelobject is geschikt voor alle leeftijden en heeft een kwaliteitslabel van CE, wat betekent dat het voldoet aan de hoogste veiligheidsnormen. De kleurrijke multicolor afwerking en uniseks design maken het perfect voor zowel kinderen als volwassenen.
Of je nu een fan bent van de Wonder Woman films, TV-series of gewoon op zoek bent naar unieke merchandise, de Funko Steve Trevor Funko Pop! is een uitstekende keuze. Koop hem vandaag nog en breng een stukje magie in huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Steve Trevor - Funko Pop! - Wonder Woman 1984 Figuur - 9cm kopen voor de prijs van € 17,86. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Steve Trevor - Funko Pop! - Wonder Woman 1984 Figuur - 9cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is Funko Steve Trevor - Funko Pop! - Wonder Woman 1984 Figuur - 9cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Steve Trevor - Funko Pop! - Wonder Woman 1984 Figuur - 9cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,10 voor Funko Steve Trevor - Funko Pop! - Wonder Woman 1984 Figuur - 9cm is gemeten op 17-12-2025. De hoogste prijs was € 22,06 op 24-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | PVC |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Wonder Woman |
| EAN | 0889698466653 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Funko |
Character
| Personage | Wonder Woman |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Diverse delen in modelkit om figuur te maken . |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Funko |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 9 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698466653 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Steve Trevor - Funko Pop! - Wonder Woman 1984 Figuur - 9cm aankoopt