Funko Puzzles: Stranger Things - Eddie with Guitar Puzzles
- EAN: 0889698748988
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Funko Puzzles: Stranger Things - Eddie met Gitaar Puzzels zijn perfect voor fans van de populaire serie Stranger Things. De puzzel bevat een afbeelding van Eddie met zijn gitaar, waardoor fans van de serie kunnen genieten van een creatieve en vermakelijke puzzelervaring.
De puzzel is gemaakt van hoogwaardig PVC-materiaal en is van het merk Funko. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 12 jaar is deze puzzel geschikt voor zowel jongere fans als volwassenen. De puzzel is fan merchandise en voorzien van de CE-markering, wat staat voor de naleving van Europese regelgeving op het gebied van veiligheid en gezondheid.
De verpakking van de Funko Puzzles: Stranger Things - Eddie met Gitaar Puzzels heeft een breedte van 90 mm, een hoogte van 160 mm en een lengte van 116 mm. Het verpakkingsgewicht bedraagt 0.15 kg. De puzzel zelf heeft een productbreedte van 9 cm, een producthoogte van 16 cm en een productlengte van 11.60 cm.
Met deze puzzel kunnen fans van alle leeftijden hun liefde voor Stranger Things uiten en tegelijkertijd genieten van een leuke en uitdagende puzzelervaring. Voeg deze Funko Puzzel toe aan je collectie of geef hem cadeau aan een mede-Stranger Things fan voor uren puzzelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Puzzles: Stranger Things - Eddie with Guitar Puzzles kopen voor de prijs van € 17,68. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Puzzles: Stranger Things - Eddie with Guitar Puzzles te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Funko Puzzles: Stranger Things - Eddie with Guitar Puzzles in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Puzzles: Stranger Things - Eddie with Guitar Puzzles bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,30 voor Funko Puzzles: Stranger Things - Eddie with Guitar Puzzles is gemeten op 18-02-2025. De hoogste prijs was € 21,45 op 15-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 14,15. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | PVC |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Stranger Things |
| EAN | 0889698748988 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 74898 |
Character
| Personage | Stranger Things |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Veelkleurig |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698748988 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Puzzles: Stranger Things - Eddie with Guitar Puzzles aankoopt