Funko Pop! The Flash (2023) - Supergirl #1339
- EAN: 0889698655996
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 15-05-2026 05:53:23 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Funko Pop! The Flash (2023) - Supergirl #1339 is een prachtige toevoeging aan elke collectie voor fans van The Flash. Dit verzamelobject is gemaakt van hoogwaardig kunststof en beschikt over levendige kleuren, waardoor het een echte eyecatcher is. Met een hoogte van 16 cm, een breedte van 11.60 cm en een lengte van 9 cm, is dit actiefiguur gedetailleerd en indrukwekkend.
Dit Funko Pop! figuur van The Flash is geschikt voor volwassen fans en heeft geen specifieke geslachtsdoelgroep, aangezien het uniseks is. Het product is fan merchandise met een CE-markering en voldoet aan alle veiligheidswaarschuwingen. Het is ontworpen voor fans van 3 jaar en ouder en wordt geleverd zonder de noodzaak van batterijen.
De verpakking van dit Funko Pop! figuur heeft een breedte van 116 mm, een hoogte van 160 mm en een lengte van 90 mm. Het gewicht van de verpakking is 0.15 kg, wat het gemakkelijk maakt om te bewaren of cadeau te geven. De kleur van het figuur is multicolor en past goed in elke verzameling van film- en serie merchandise.
Met het EAN-nummer 0889698655996 is dit Funko Pop! figuur authentiek en van uitstekende kwaliteit. Voeg The Flash toe aan je collectie en breng een vleugje superheldenmagie in huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! The Flash (2023) - Supergirl #1339 kopen voor de prijs van € 13,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! The Flash (2023) - Supergirl #1339 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 15 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! The Flash (2023) - Supergirl #1339 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,96 voor Funko Pop! The Flash (2023) - Supergirl #1339 is gemeten op 29-04-2025. De hoogste prijs was € 14,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | The Flash |
| EAN | 0889698655996 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 65599 |
Character
| Personage | The Flash |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multicolours |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 11.60 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 116 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698655996 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! The Flash (2023) - Supergirl #1339 aankoopt