Funko Pop! Star Wars - Yoda #425
- EAN: 0889698501125
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speelgoedbeschrijving:
Stap in de epische wereld van Star Wars met de Funko Pop! Yoda #425. Dit schattige en gedetailleerde actiefiguur brengt het iconische personage Yoda tot leven in jouw eigen huis. Het is het perfecte cadeau voor zowel kinderen als volwassenen die dol zijn op de Star Wars-franchise.
De Funko Pop! Yoda is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is zorgvuldig ontworpen om de gelijkenis van Yoda nauwkeurig vast te leggen. Met een hoogte van 9 cm en een breedte van 6 cm past dit speelfiguur perfect in elke verzameling of kan het dienen als decoratie in elke kamer.
Dit verzamelobject wordt geleverd in een verpakking met een breedte van 50 cm, een hoogte van 160 mm en een lengte van 110 mm. Met een gewicht van slechts 0.20 kg is de Funko Pop! Yoda eenvoudig te verplaatsen en neer te zetten waar je maar wilt.
Het Funko-merk staat bekend om zijn kwaliteit en aandacht voor detail, en deze Yoda Pop! is daarop geen uitzondering. Met de CE-markering ben je verzekerd van een veilig en authentiek product dat voldoet aan alle Europese normen en richtlijnen.
Let op: de Funko Pop! Yoda is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en wordt geleverd met veiligheidswaarschuwingen voor kinderen onder de 12 jaar. Volwassen toezicht is altijd vereist voor het veilig spelen met dit speelgoed. Haal vandaag nog de Funko Pop! Yoda in huis en voeg een vleugje Star Wars-magie toe aan je collectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Star Wars - Yoda #425 kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Star Wars - Yoda #425 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Star Wars - Yoda #425 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,00 voor Funko Pop! Star Wars - Yoda #425 is gemeten op 06-03-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 31-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Star Wars |
| EAN | 0889698501125 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FUN50112 |
Character
| Personage | Star Wars |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 Funko |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Juni |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Yoda |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Funko |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | volgt |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698501125 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Star Wars - Yoda #425 aankoopt