Funko Pop! Star Wars - Wedge Antilles with Snow Speeder #219 [7/10]
- EAN: 0889698216463
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap nu in de Star Wars wereld met de Funko Pop! van Wedge Antilles met Snow Speeder. Deze gedetailleerde Funko Pop! vinyl figuur is perfect voor elke Star Wars fan, jong of oud. Het personage Wedge Antilles staat klaar om te strijden in zijn Snow Speeder, dat tot in detail is vormgegeven en gemaakt is van duurzaam kunststof. Met een hoogte van 12 cm is deze Funko Pop! een opvallende toevoeging aan elke verzameling.
Dit Funko Pop! figuur maakt geen geluid en heeft geen batterijen nodig, waardoor het zowel geschikt is voor kinderen als verzamelaars. Met de CE markering weet je zeker dat je een product van hoge kwaliteit in handen hebt. Het kleurrijke Multi design maakt het figuur aantrekkelijk voor zowel jongens als meisjes, en is een must-have voor fans van de Star Wars franchise.
De aanbevolen minimum leeftijd voor dit product is 8 jaar, maar het is geschikt voor alle leeftijden tot 99 jaar. De Funko Pop! is fan merchandise en past perfect bij andere film- en serie merchandise in je collectie. Of je nu een actiefiguur liefhebber bent of een Star Wars fan, deze Funko Pop! van Wedge Antilles met Snow Speeder is een eyecatcher die niet mag ontbreken.
Creëer je eigen verhalen en gevechten in het universum van Star Wars met deze unieke Funko Pop! figuur. Bestel vandaag nog en breid je verzameling uit met dit iconische personage uit de wereldberoemde saga.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Star Wars - Wedge Antilles with Snow Speeder #219 [7/10] kopen voor de prijs van € 49,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Star Wars - Wedge Antilles with Snow Speeder #219 [7/10] te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Star Wars - Wedge Antilles with Snow Speeder #219 [7/10] bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Funko Pop! Star Wars - Wedge Antilles with Snow Speeder #219 [7/10] is gemeten op 27-12-2025. De hoogste prijs was € 49,99 op 25-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Star Wars |
| EAN | 0889698216463 |
Character
| Personage | Star Wars |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698216463 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Star Wars - Wedge Antilles with Snow Speeder #219 [7/10] aankoopt