Funko Pop! Star Wars - Training Luke with Yoda
- EAN: 0889698467681
- Categorie(n): Speelfiguren
De Funko Pop! Star Wars - Training Luke met Yoda is een prachtig verzamelitem voor zowel kinderen als volwassenen. Dit figuur, met een hoogte van 9.50 cm en een breedte van 11.80 cm, toont Luke Skywalker in zijn trainingsoutfit op Dagobah, samen met de wijze Jedi-meester Yoda. Het is een actiefiguur dat perfect is voor fans van Star Wars en verzamelaars van Funko producten.
De verpakking bevat 1 Funko pop van hoge kwaliteit. Het speelgoedthema van deze pop is gebaseerd op films, tv-shows en muziek, waardoor het een geweldige aanvulling is op elke collectie. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar is dit item geschikt voor zowel jongens als meisjes van alle leeftijden.
De Funko Pop! Star Wars - Training Luke met Yoda is gemaakt van duurzaam kunststof en bevat geen kleine onderdelen, waardoor het veilig is voor kinderen om mee te spelen. Dit verzamelitem is voorzien van een CE-markering en voldoet aan alle kwaliteitsnormen. Het is een officieel gelicentieerd Star Wars product van Funko, een bekend merk in de industrie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Star Wars - Training Luke with Yoda bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Funko Pop! Star Wars - Training Luke with Yoda is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 25,58 op 31-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,59. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Star Wars |
| EAN | 0889698467681 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 46768 |
Character
| Personage | Star Wars |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 Funko pop |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Funko |
| Product breedte | 11.80 cm |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 16.40 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 115 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 158 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
EAN
| EAN | 0889698467681 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Star Wars - Training Luke with Yoda aankoopt