Funko POP! Star Wars: The Child With Pendant (2020 Fall Convention) #398
- EAN: 0889698502115
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dompel jezelf onder in het Star Wars universum met de Funko POP! van The Child met hanger. Dit schattige figuurtje, ook bekend als Baby Yoda, is een absolute must-have voor elke Star Wars fan. Met zijn iconische verschijning en unieke uitdrukking brengt hij onmiddellijk een glimlach op je gezicht. De Funko POP! is perfect voor zowel verzamelaars als liefhebbers van de serie.
Deze Funko POP! is gemaakt van duurzaam kunststof en heeft een hoogte van 15 cm. Het behoort tot de Film, TV en Muziek speelgoedthema, waardoor het een geweldige aanvulling is op elke verzameling. Of je nu een volwassene bent die dol is op Star Wars of een kind dat graag met actiefiguren speelt, deze Funko POP! past perfect bij jou.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar, draagt de Funko POP! bij aan eindeloos speelplezier voor jong en oud. Daarnaast is het een ideaal cadeau voor elke gelegenheid. Of je nu je eigen collectie uitbreidt of iemand anders verrast, deze Funko POP! zal zeker in de smaak vallen.
De verpakking van de Funko POP! The Child met hanger heeft een breedte van 110 mm, een hoogte van 160 mm en een lengte van 90 mm. Met een gewicht van 0.25 kg is dit figuurtje gemakkelijk te bewaren of cadeau te doen. Voeg een vleugje Star Wars magie toe aan je omgeving met deze schattige en unieke Funko POP! van The Child.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko POP! Star Wars: The Child With Pendant (2020 Fall Convention) #398 kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko POP! Star Wars: The Child With Pendant (2020 Fall Convention) #398 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko POP! Star Wars: The Child With Pendant (2020 Fall Convention) #398 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 36,00 voor Funko POP! Star Wars: The Child With Pendant (2020 Fall Convention) #398 is gemeten op 23-11-2024. De hoogste prijs was € 45,00 op 08-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Star Wars |
| EAN | 0889698502115 |
Character
| Personage | Star Wars |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698502115 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko POP! Star Wars: The Child With Pendant (2020 Fall Convention) #398 aankoopt