Funko Pop! Star Wars - Concept Series - R2-D2
- EAN: 0889698501118
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Creëer je eigen Star Wars avontuur met de Funko Pop! Star Wars - Concept Series - R2-D2. Dit verzamelobject van Funko brengt een unieke versie van de iconische R2-D2 naar je collectie. Het personage R2-D2, geïnspireerd door de Star Wars franchise, is met oog voor detail vormgegeven en zal elke fan bekoren.
Deze Funko Pop! figuur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft bonte kleuren, waardoor hij zowel kinderen als volwassenen aanspreekt. Met een hoogte van 8 cm, een breedte van 15 cm en een lengte van 11.60 cm, is dit een opvallend stuk dat niet mag ontbreken in jouw verzameling.
De Funko Pop! Star Wars - Concept Series - R2-D2 is geschikt voor fans vanaf 10 jaar en ouder. Het draagt het kwaliteitslabel CE en voldoet aan alle veiligheidsnormen. Let op, dit verzamelobject is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen gebruikt te worden.
Ben je een liefhebber van STEM-speelgoed? Dan is deze Funko Pop! geen STEM-speelgoed, maar eerder een klassiek speelfiguur. Het wordt geleverd zonder batterijen en vereist geen verbinding met internet of apps, waardoor je onmiddellijk kunt genieten van deze unieke Star Wars creatie.
Voeg de Funko Pop! Star Wars - Concept Series - R2-D2 toe aan je verzameling en geniet van een prachtig stuk filmanimatie en muziekthema speelgoed. Bestel vandaag nog en breng de magie van Star Wars naar huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Star Wars - Concept Series - R2-D2 kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Star Wars - Concept Series - R2-D2 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Star Wars - Concept Series - R2-D2 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,00 voor Funko Pop! Star Wars - Concept Series - R2-D2 is gemeten op 02-04-2025. De hoogste prijs was € 22,45 op 24-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,45. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Star Wars |
| EAN | 0889698501118 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FUN50111 |
Character
| Personage | Star Wars |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Diverse delen in modelkit om figuur te maken . |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Bonte kleuren |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Bandai Namco |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698501118 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Star Wars - Concept Series - R2-D2 aankoopt