Funko Pop! Star Wars: Ahsoka Tano - Diamond Glitter Exclusive - Special Edition #268
- EAN: 0889698780094
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dompel jezelf onder in de glinsterende wereld van Star Wars met de Funko Pop! Ahsoka Tano - Diamond Glitter Exclusive - Special Edition #268. Dit unieke verzamelobject is een must-have voor elke Star Wars fan. Met de prachtige diamantglitterafwerking springt Ahsoka Tano echt uit je collectie.
Deze Funko Pop! Ahsoka Tano is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft geen geluidsfuncties, waardoor het een perfect displaystuk is voor elke ruimte. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar is dit verzamelobject geschikt voor zowel jonge fans als volwassen verzamelaars.
De verpakking heeft een breedte van 110 mm, een hoogte van 160 mm, een lengte van 90 mm en een gewicht van 0.25 kg. Met de zichtbare CE-markering ben je verzekerd van de kwaliteit en veiligheid van dit officiële Funko product. Bovendien is deze Ahsoka Tano Funko Pop! geschikt als fan merchandise voor volwassenen.
Voeg de Funko Pop! Ahsoka Tano - Diamond Glitter Exclusive - Special Edition #268 toe aan je verzameling en breng de Force in huis. Of je nu een Star Wars liefhebber bent of gewoon dol bent op unieke en sprankelende verzamelobjecten, deze Ahsoka Tano Funko Pop! is een waardevolle toevoeging aan elke collectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Superzero kun je Funko Pop! Star Wars: Ahsoka Tano - Diamond Glitter Exclusive - Special Edition #268 kopen voor de prijs van € 25,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Star Wars: Ahsoka Tano - Diamond Glitter Exclusive - Special Edition #268 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Star Wars: Ahsoka Tano - Diamond Glitter Exclusive - Special Edition #268 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,50 voor Funko Pop! Star Wars: Ahsoka Tano - Diamond Glitter Exclusive - Special Edition #268 is gemeten op 03-09-2025. De hoogste prijs was € 36,57 op 15-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,07. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698780094 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698780094 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Star Wars: Ahsoka Tano - Diamond Glitter Exclusive - Special Edition #268 aankoopt