Funko Pop! Star Wars: Ahsoka S2 - Morgan Elsbeth
- EAN: 0889698765404
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg een donkere kracht toe aan je Star Wars collectie met de Funko Pop! Ahsoka S2 - Morgan Elsbeth figuur. Deze officieel gelicenseerde vinyl figuur van ongeveer 9-12 cm hoog, is een must-have voor elke Star Wars fan. Verwelkom Morgan Elsbeth™ in je verzameling en help haar om de melkweg te veroveren. De figuur is verpakt in een vensterdoos, perfect om te bewaren of cadeau te geven aan een mede-Star Wars liefhebber.
De Funko Pop! Ahsoka S2 - Morgan Elsbeth figuur is gemaakt van hoogwaardig PVC materiaal en heeft geen geluidsfunctie. Het is een prachtige toevoeging aan je verzameling, of het nu voor decoratie is of voor het spelen van je favoriete Star Wars scènes. Het merchandise is geschikt voor volwassenen en heeft een kleurrijk ontwerp dat direct in het oog springt.
Met aanbevolen minimum leeftijd van 12 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, is deze Funko Pop! figuur geschikt voor diverse leeftijdsgroepen. Of je nu een ervaren verzamelaar bent of net begint met het verzamelen van Funko Pop! figuren, Ahsoka S2 - Morgan Elsbeth is een waardevolle toevoeging aan elke collectie.
De verpakking van de Funko Pop! Ahsoka S2 - Morgan Elsbeth figuur heeft afmetingen van 116mm bij 93mm bij 161mm en weegt slechts 0.17kg. Dit maakt het gemakkelijk om de figuur overal mee naartoe te nemen of veilig op te bergen. Of je nu een Star Wars fan bent of een liefhebber van verzamelfiguren in het algemeen, deze Funko Pop! figuur zal zeker een glimlach op je gezicht toveren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero Spellenrijk
- Bij Superzero kun je Funko Pop! Star Wars: Ahsoka S2 - Morgan Elsbeth kopen voor de prijs van € 12,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Star Wars: Ahsoka S2 - Morgan Elsbeth te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Star Wars: Ahsoka S2 - Morgan Elsbeth bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,00 voor Funko Pop! Star Wars: Ahsoka S2 - Morgan Elsbeth is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 13,46 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | PVC |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698765404 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76540 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Veelkleurig |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 116 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 161 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698765404 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Star Wars: Ahsoka S2 - Morgan Elsbeth aankoopt