Funko Pop! Rocky 45th Anniversary - Rocky Balboa #1177
- EAN: 0889698592529
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg een stukje filmgeschiedenis toe aan je collectie met de Funko Pop! Rocky 45th Anniversary - Rocky Balboa #1177. Dit unieke actiefiguur, vervaardigd uit hoogwaardig kunststof, is ongeveer 9 cm groot en verbeeldt de iconische bokser Rocky Balboa. Dit collectible is perfect voor zowel fans van de film als verzamelobjectenliefhebbers.
De Rocky Balboa figuur wordt geleverd in een stijlvolle doos met een raamvenster, wat het een indrukwekkende presentatie maakt voor op je plank. Met een EAN-nummer van 0889698592529 is deze Funko Pop! gemakkelijk te identificeren en kan hij eenvoudig worden toegevoegd aan je verzameling, of het nu gaat om filmmerchandise of specifieke Funko Pop! figuren.
De aanbevolen leeftijd voor dit product begint vanaf 3 jaar en het is geschikt voor volwassenen en kinderen van alle leeftijden, maar hou er rekening mee dat het speelgoed niet geschikt is voor kinderen onder de 3 jaar zonder toezicht van volwassenen. Dit figuur maakt geen geluid en er zijn geen batterijen nodig, wat het onderhoud eenvoudig en zorgeloos maakt.
Funko staat bekend om zijn kwaliteitsproducten en de Rocky Balboa #1177 is daarop geen uitzondering. Het figuur is een geweldige manier om je liefde voor de legendarische film 'Rocky' te tonen en is tegelijkertijd een perfect cadeau voor elke filmfan. Maak je verzameling compleet met deze prachtige Funko Pop! figuur!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Rocky 45th Anniversary - Rocky Balboa #1177 kopen voor de prijs van € 25,58. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Rocky 45th Anniversary - Rocky Balboa #1177 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Rocky 45th Anniversary - Rocky Balboa #1177 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,38 voor Funko Pop! Rocky 45th Anniversary - Rocky Balboa #1177 is gemeten op 21-10-2025. De hoogste prijs was € 29,18 op 09-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 11,80. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Funko |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0889698592529 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Pop! Movies: Rocky 45th Anniversary - Rocky Balboa FUNKO#1177 Verpakt in vensterdoos. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multicolours |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | 1 |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698592529 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Rocky 45th Anniversary - Rocky Balboa #1177 aankoopt