Funko Pop! ROCKS: Nsync - Chris Kirkpatrick #115 [6.5/10]
- EAN: 0889698345460
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Funko Pop! ROCKS: Nsync - Chris Kirkpatrick #115 is een must-have voor elke fan van Nsync! Deze Funko Pop heeft een beoordeling van 6.5/10 en is een geweldige toevoeging aan je verzameling.
Deze Funko Pop is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is gedetailleerd vormgegeven om de gelijkenis van Chris Kirkpatrick tot in perfectie vast te leggen. Of je nu een fan bent van Nsync of gewoon dol bent op leuke verzamelitems, deze Funko Pop mag niet in jouw collectie ontbreken.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar is deze Funko Pop geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Het product is CE gemarkeerd en voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen.
De afmetingen van de verpakking zijn 119 mm breed, 90 mm hoog en 163 mm lang, met een gewicht van 0.07 kg. Dit maakt het een perfect cadeau voor elke liefhebber van Nsync of muziekmerchandise in het algemeen.
Voeg de Funko Pop! ROCKS: Nsync - Chris Kirkpatrick #115 vandaag nog toe aan je verzameling en breng de muzikale magie van Nsync tot leven in je eigen huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! ROCKS: Nsync - Chris Kirkpatrick #115 [6.5/10] kopen voor de prijs van € 17,86. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! ROCKS: Nsync - Chris Kirkpatrick #115 [6.5/10] te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! ROCKS: Nsync - Chris Kirkpatrick #115 [6.5/10] bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Funko Pop! ROCKS: Nsync - Chris Kirkpatrick #115 [6.5/10] is gemeten op 06-03-2025. De hoogste prijs was € 25,26 op 06-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,27. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0889698345460 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 34546 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 Funko Pop |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Chris Kirkpatrick |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Funko |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 119 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 163 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698345460 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! ROCKS: Nsync - Chris Kirkpatrick #115 [6.5/10] aankoopt