Funko Pop! Premium Protector Box - Verzamelfiguur
- EAN: 0849803065201
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Funko Pop! Premium Protector Box is de ideale oplossing om je verzamelfiguren veilig en beschermd te bewaren. Gemaakt van hoogwaardig kunststof, zorgt deze box ervoor dat je Funko Pop! figuren vrij blijven van stof en beschadigingen. Met zijn compacte afmetingen van 6,40 cm x 9,80 cm x 6,40 cm past deze box perfect bij de standaard Funko Pop! figuren.
De Premium Protector Box van Funko is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen die hun waardevolle collectie willen beschermen. Met zijn transparante ontwerp kun je blijven genieten van het uitzicht op je verzameling, terwijl deze veilig wordt bewaard. De box is CE-gemarkeerd en voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen.
De Funko Pop! Premium Protector Box wordt geleverd zonder batterijen en heeft geen geluidsfunctie, waardoor deze perfect is voor zowel jongere als oudere verzamelaars. Of je nu een fan bent van films, tv-series of muziek, deze box past bij elke thematische verzameling.
Met een gewicht van 0,22 kg en verpakt in een doos van 120 mm x 98 mm x 170 mm, is de Funko Pop! Premium Protector Box een handige en duurzame opbergoplossing. Of je nu een actiefiguur of een verzamelfiguur hebt, deze box biedt de perfecte bescherming voor al je favoriete Funko Pop! figuren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Premium Protector Box - Verzamelfiguur kopen voor de prijs van € 16,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Premium Protector Box - Verzamelfiguur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is Funko Pop! Premium Protector Box - Verzamelfiguur in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Premium Protector Box - Verzamelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,95 voor Funko Pop! Premium Protector Box - Verzamelfiguur is gemeten op 30-08-2025. De hoogste prijs was € 1195,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1183,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0849803065201 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 019309 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Funko Pop! Stacks Plastic Protector |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Funko |
| Product breedte | 6.40 cm |
| Product hoogte | 9.80 cm |
| Product lengte | 6.40 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0849803065201 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Premium Protector Box - Verzamelfiguur aankoopt