Funko POP! Pop! Movies: The Godfather - Vito Corleone
- EAN: 0849803047146
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg wat maffia-charme toe aan je Funko POP! collectie met deze schitterende Vito Corleone figuur uit de legendarische film The Godfather. Met zijn kenmerkende uitstraling en gedetailleerde afwerking is deze Funko POP! een must-have voor filmliefhebbers en verzamelaars. Het perfecte cadeau voor zowel kinderen als volwassenen!
Deze Vito Corleone Funko POP! figuur is gemaakt van hoogwaardig kunststof met bonte kleuren en een CE-kwaliteitslabel. Met een hoogte, breedte en lengte van respectievelijk 9 cm, 9 cm en 23 cm past deze figuur perfect in elke collectie. De verpakking heeft een breedte van 123 mm, een hoogte van 91 mm, een lengte van 159 mm en weegt slechts 0.13 kg, waardoor het gemakkelijk op te bergen en te verplaatsen is.
Vito Corleone is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 8 jaar oud. Deze figuur heeft geen dierlijke elementen en is niet gekoppeld aan een specifiek personage. Het speelgoedthema van deze Funko POP! valt onder Film, TV en Muziek, waardoor het een breed publiek aanspreekt. Met de aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar kan iedereen van deze iconische figuur genieten.
Deze Funko POP! Vito Corleone figuur wordt geleverd in een verpakking met daarin het speelfiguur zelf. Met de EAN-code 0849803047146 weet je dat je een authentiek Funko product ontvangt. Voeg deze geweldige figuur toe aan je collectie of geef hem cadeau aan een andere filmliefhebber.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko POP! Pop! Movies: The Godfather - Vito Corleone kopen voor de prijs van € 90,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko POP! Pop! Movies: The Godfather - Vito Corleone te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko POP! Pop! Movies: The Godfather - Vito Corleone bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 50,00 voor Funko POP! Pop! Movies: The Godfather - Vito Corleone is gemeten op 21-11-2025. De hoogste prijs was € 275,00 op 24-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 225,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0849803047146 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0849803047146 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 Funko |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bonte kleuren |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Funko |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 123 mm |
| Verpakking hoogte | 91 mm |
| Verpakking lengte | 159 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
EAN
| EAN | 0849803047146 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko POP! Pop! Movies: The Godfather - Vito Corleone aankoopt