Funko Pop! Mr Bean Mr. Bean - #592 Verzamelfiguur
- EAN: 0889698244954
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg deze unieke Funko Pop! Mr. Bean verzamelfiguur toe aan je collectie! Dit figuur van Mr. Bean wordt geleverd in een window display box en is ongeveer 10 cm groot. De pop is gemaakt van rubber en bevat geen geluidseffecten, wat hem perfect maakt voor fans van alle leeftijden. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 13 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, is deze verzamelfiguur geschikt voor zowel kinderen als volwassenen.
De verpakking bevat de limited Chase Edition van Mr. Bean. Het figuur is van het merk Funko en is voorzien van het CE-kwaliteitslabel. De verpakking heeft een breedte van 9 cm, een hoogte van 16 cm, en een lengte van 11 cm, met een gewicht van 0.25 kg.
Dit Mr. Bean verzamelfiguur heeft een kleurrijk en multi design en is geschikt voor zowel jongens als meisjes. Het speelgoedthema van de pop is gerelateerd aan film, tv en muziek, waardoor het een geweldige toevoeging is aan je verzameling. De actiefiguur is compact met afmetingen van 7 cm in de breedte, 10 cm in de hoogte, en 10 cm in de lengte.
Maak je klaar om de unieke en geliefde Mr. Bean in huis te halen en voeg wat humor toe aan je collectie met deze Funko Pop! verzamelfiguur. Bestel vandaag nog en breng een glimlach op het gezicht van elke fan van deze iconische tv-persoonlijkheid!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Mr Bean Mr. Bean - #592 Verzamelfiguur kopen voor de prijs van € 132,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Mr Bean Mr. Bean - #592 Verzamelfiguur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Mr Bean Mr. Bean - #592 Verzamelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,95 voor Funko Pop! Mr Bean Mr. Bean - #592 Verzamelfiguur is gemeten op 13-08-2025. De hoogste prijs was € 132,00 op 16-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 87,05. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Funko |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Rubber |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0889698244954 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | jjl171220 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Mr Bean Limited Chase Edition |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 13 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 9 cm |
| Verpakking hoogte | 16 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
EAN
| EAN | 0889698244954 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Mr Bean Mr. Bean - #592 Verzamelfiguur aankoopt