Funko Pop! Movies: The wizard of Oz - Winged Monkey #1520 Specialty Series Exclusive
- EAN: 0889698774239
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Funko Pop! Movies: The Wizard of Oz - Winged Monkey #1520 Specialty Series Exclusive is een geweldige aanvulling op elke verzameling. Gemaakt van hoogwaardig kunststof en met oog voor detail, is deze Funko Pop een must-have voor fans van de iconische film.
Met zijn unieke design en levendige kleuren brengt de Winged Monkey #1520 figuur tot leven in elke setting. Of je nu een fan bent van The Wizard of Oz of gewoon op zoek bent naar een uniek verzamelobject, deze Funko Pop zal zeker in het oog springen.
De Winged Monkey #1520 wordt geleverd in een verpakking van 110 mm breed, 160 mm hoog en 90 mm lang, met een gewicht van 0.25 kg. Met de CE-markering ben je verzekerd van een product van hoge kwaliteit dat voldoet aan alle Europese richtlijnen op het gebied van veiligheid en productienormen.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar is deze Funko Pop geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Let op: vanwege kleine onderdelen is deze figuur niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden.
Of je nu een verzamelaar bent, een fan van The Wizard of Oz of gewoon op zoek bent naar een uniek cadeau, de Funko Pop! Movies: The Wizard of Oz - Winged Monkey #1520 is een uitstekende keuze. Voeg hem vandaag nog toe aan je collectie en laat je betoveren door de magie van Oz!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Movies: The wizard of Oz - Winged Monkey #1520 Specialty Series Exclusive kopen voor de prijs van € 14,13. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Movies: The wizard of Oz - Winged Monkey #1520 Specialty Series Exclusive te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Movies: The wizard of Oz - Winged Monkey #1520 Specialty Series Exclusive bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,60 voor Funko Pop! Movies: The wizard of Oz - Winged Monkey #1520 Specialty Series Exclusive is gemeten op 02-12-2025. De hoogste prijs was € 1436,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1423,40. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698774239 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 77423 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | 1 |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | volgt |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698774239 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Movies: The wizard of Oz - Winged Monkey #1520 Specialty Series Exclusive aankoopt