Funko Pop! Movies: Rudolph The Red-Noses Reindeer - King Moonracer #1570
- EAN: 0889698810418
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Funko Pop! Movies: Rudolph The Red-Nosed Reindeer - King Moonracer #1570 is een officieel gelicenseerd verzamelfiguur van Funko. Met zijn kleurrijke en gedetailleerde ontwerp is King Moonracer een must-have voor zowel kinderen als volwassenen. Dit speelfiguur, gemaakt van PVC, is van hoge kwaliteit en een geweldige aanvulling op elke verzameling.
Dit Funko Pop! figuur is ideaal voor fans van de geliefde kerstklassieker Rudolph The Red-Nosed Reindeer. Met zijn aanbevolen minimumleeftijd van 12 jaar is dit verzamelfiguur geschikt voor een breed publiek. Of je nu een fan bent van de film of gewoon dol bent op unieke en leuke verzamelitems, King Moonracer zal zeker een glimlach op je gezicht toveren.
Met een productbreedte van 9 cm, een producthoogte van 16 cm en een productlengte van 11,60 cm past King Moonracer perfect op elke plank, bureau of vitrinekast. De kleurrijke details en expressieve uitdrukking van dit Funko Pop! figuur maken het een fantastische eyecatcher in elke ruimte.
Dit speelfiguur wordt geleverd in een verpakking met een breedte van 90 mm, een hoogte van 160 mm en een lengte van 116 mm. Met een gewicht van slechts 0,15 kg is deze Funko Pop! gemakkelijk te hanteren en te verplaatsen. Verrijk je verzameling met King Moonracer en voeg een vleugje magie toe aan je dag!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Movies: Rudolph The Red-Noses Reindeer - King Moonracer #1570 kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Movies: Rudolph The Red-Noses Reindeer - King Moonracer #1570 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Funko Pop! Movies: Rudolph The Red-Noses Reindeer - King Moonracer #1570 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Movies: Rudolph The Red-Noses Reindeer - King Moonracer #1570 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,49 voor Funko Pop! Movies: Rudolph The Red-Noses Reindeer - King Moonracer #1570 is gemeten op 27-11-2025. De hoogste prijs was € 24,68 op 05-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 16,19. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | PVC |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698810418 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 81041 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Kleur | Veelkleurig |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698810418 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Movies: Rudolph The Red-Noses Reindeer - King Moonracer #1570 aankoopt